Õlid ja määrdeained

 1979. aastal loodud Red Line Synthetic Oil Corporation´i ideoloogia on toota kompromissitult maailma parimaid määrdeaineid ja õlisid. Red Line´i tooted on loodud spetsiaalselt kasutamiseks mootorispordis.

Red Line Oil´i keemikute ja spetsialistide meeskond toodab täissünteetilisi õlisid ja kõrgetasemelisi lisandeid, kasutades ainult maailma parimaid baaslahuseid. See muudab Red Line Oil´i tooted parimateks omas kategoorias. Need ei ole mõeldud olema odavaimad – need on loodud olema parimad. Selle asemel, et kulusid kokku hoida, segades mootoriõlisid sarnaselt kõigi teiste õlitootjatega, polüalfaolefiinil põhineval baaslahusel, kasutab Red Line Oil ainult parimaid polüolestril põhinevaid tooteid, mis toorainena on ligi 3 korda kallim kui polüalfaolefiin. Selle tulemuseks on määrdeained, mis on äärmiselt stabiilsed kõrgetel temperatuuridel tagades samaaegselt suure õlikihi tugevuse madala viskoossuse juures ka suurte koormuste puhul. Sama polüolestril põhinevat toorainet kasutavad ka teised õlitootjad, kuid ainult F1 tiimidele erandkorras toodetud õlide puhul.


MOOTORIÕLID

Red Line sünteetilised mootoriõlid on unikaalsed selle poolest, et nad põhinevad polyol-estritel, ainsal määrdeainel, mis peab vastu  isegi tohutule kuumusele moodsates reaktiivmootorites. Red Line mootoriõlide omadused säilivad stabiilsena pikaajalisel kasutamisel, mistõttu nad sobivad ka pika hooldevälbaga (-30000km) autodes kasutamiseks. Korrapärane Red Line mootoriõli kasutamine annab teie auto mootorile maksimaalse kaitse ning  ka märkimisväärse kütusesäästu.
 Red Line 5W30-l on väga head külmstardi omadused ja ülikiire määrimine. Soovitatakse kasutada uutes või vähekulunud mootorites.
Red Line 10W40- mootoritele mis töötavad suure koormusega. Annab parima võimaliku tulemuse kõikidel tööre˛iimidel. Annab paksema ja tugevama õlikihi ning säilitab oma viskoossuse ka külmaga.
Red Line 20W50- parim kaitse väga kõrgetel temperatuuridel. Parim kaitse vanematele ja kulunud mootoritele.
Red Line 10W30, 15W40-  diiselmootoritele ja
10W30-  uutele ja vähekulunud diiselmootoritele
15W40- vanematele ja suurel koormusel töötavatele mootoritele.

Hind: 22,00 €  0,95L 

RACING OIL

Täissünteetiline polyol-estril baseeruv mootoriõli, mida toodetakse erinevate viskoossustega. Õlid on väljaarendatud selleks, et anda mootorile maksimaalne kaitse maksimaalse soorituse korral. Race Oili eluiga on piiratud, kuna ta ei sisalda  mitte midagi muud peale puhta õli. Ülihea temperatuurikindlus, võime säilitada kõiki oma omadusi ning õlikihi tugevus võimaldavad mootorit maksimaalselt viimase piirini ekspluateerida isegi väga  rasketes temperatuuri tingimustes ilma mootorit kahjustamata. Red Line Racing õlid tõstavad mootori võimsust 2-3% võrreldes teiste sama viskoossusega õlidega. Seda õli ei ole lubatud kasutada  tavalistes sõiduautodes.
40WT- pikaajaliseks kasutamiseks kõrgel temperatuuril, väga erinevatel kiirustel ja mootori   töörezhiimidel. Sobib kasutamiseks rallis vabalthingavate mootoritega autodes.
50WT- pikaajaliseks kasutamiseks kõrgel temperatuuril. Sobib turbomootoriga ralliautodele.

Hind: 23,00 €  0,95L

EXTREME STREET-PERFOMANCE

 Täiuslik polyol- estril baseeruv mootoriõli annab parima võimaliku temperatuuristabiilsuse ka kõige kõrgematel temperatuuridel, mis on märkimisväärselt suurem kui mistahes teise mootoriõli puhul. Extreme-StreetPerformance kindlustab tihedama ja tugevama õlikihi ning vähendab võimalikku õlikulu. Suurepärane temperatuuri- ja oksüdatsioonistabiilsus koos võimega määrida kuuma metalli, mis on ainulaadne sellele tootele, muudab Red Line Extreme-StreetPerformance-i enesestmõistetavaks valikuks kõikidele turbo- ja chiptuunitud mootoritele.
5W40- sobib tuunitud mootoritesse, mida kasutatakse igapäevaselt aastaringselt.
15W50- sobib tuunitud mootoritele, mida kasutatakse ka võistlustel (kiirendus, streetrace).

Hind: 23,00 €  0,95L

 

RED LINE KAHETAKTIÕLID 

Red Line Oil`i populaarsed kahetaktiõlid sisaldavad tugevaima õlikihi ja vastu kuuma metalli tõmbumise omadustega baasõlisid. Kuna Red Line´i õlid on kõrgeima temperatuuritaluvusega, saab neid kasutada madalama õli-kütuse kontsentratsioonisuhtega, mis lisab jõudu ja tagab ideaalse hõõrdumiskaitse ning puhtuse. Kui paljusid teisi kahetaktiõlisid soovitatakse kasutada vahekorras 32:1, siis Red Line`i õli võib segada vahekorras 40:1. Red Line`i õlidel on kastoorõliga sarnased määrimisomadused, kuid nad on erakordselt puhtad ja väheste süsinikujääkidega, mis vähendab küünalde tahmumist ning suitsu. Red Line  pakub spetsiaalset kaitset lisaainetega kütusele. Dynos on tõestatud jõu suurenemine pikematel tööperioodidel.

KAHETAKTI RACING OIL

 Parim õli kahetaktimootorile – suurenenud võimsus ja ideaalne puhtus. Dynostendides on saavutatud 3-5%-line jõu suurenemine. Stabiilsus ülikõrgetel temperatuuridel hoiab ära kahjustusi ka kõige kergemini haavatavates kohtades kolvil ning silindris. Soovitatav kasutusvahekord 50:1, kuid võib ka kasutada rikkamana või lahjemana, kuni 100:1 sõltuvalt mootoritüübist ja –töötingimustest. Pakub konkurentsitut kaitset mootorratta- ning veesõidukimootorites nii eelsegatuna kui sissepritsitava õlina.

Hind: 12,00 €  473ml

ALLSPORT

 Orgaanilistest ainetest kõrgsünteesitud õli, mis on mõeldud kasutamiseks õhk- ning vesijahutusega forsseeritud mootorites, mis nõuavad vähetahmavat, mitte NMMA TC-W3 – õli. Kõrgem suutlikkus, hõõrdekaitse ja kaitse laagritele võrreldes petrooleumi- või teiste sünteetiliste baasidega, samas on Red Line`i õli ka erakordselt puhas. Sobib suurepäraselt ka lisanditega või hapnikusisaldusega kütustele.

Hind: 12,00 €  473ml

 

 

MANUAALKASTI ÕLI

 Red Line MTL ja MT-90 on loodud selleks, et tagada manuaalsete sünkroniseeritud käigukastidele parim võimalik kaitse ja parem käiguvahetus. Need õlid on lahendanud halva käiguvahetuse probleemi tuhandetes probleemsetes käigukastides. Nendes õlides on enamikule sünkronisaatoritele sobiv hõõrdekoefitsent (paljud käigukastiõlid, mootoriõlid ja ATF-õlid on liiga libedad õige käigukasti töö tagamiseks). Lisaks sellele võimaldab MTL ja MT-90 paindlik viskoossus täpset käiguvahetust kogu temperatuuriskaalas, millega käigukast oma töös kokku puutub.
Võimaldab kiiret ja vaikset käiguvahetust ning tagab suurepärase temperatuuristabiilsuse. Võimaldab väga hea kaitse kõigil temperatuuridel
ja hoiab temperatuuri kontrolli all.
Tagab kiire ja põhjaliku määrimise ning pikendab käigukasti eluiga.
Pikad õlivahetus intervallid.

Hind: 25,00 €  0,95L

TRANSMISSIOONÕLI

 Red line toodab õlisid eraldi määritavatele peaülekannetele ning käigukastidele, kus soovitatakse kasutada Hypoid ja GL5  standardeid. Need õlid annavad väga hea kaitse ülekannete kõigis tööre˛iimides.  Kuna need õlid vähendavad oluliselt hõõrdumist, võimaldab see alandada märkimisväärselt ülekannete töötemperatuuri, mis omakorda pikendab käigukasti eluiga ning vähendab kütusekulu.
75W90- kasutatakse kõikide eraldimääritavate peaülekannete puhul sõiduautodes ja kergetes veoautodes. Erandiks on BMW M3, M5, Z3M, Z8. Neile sobib 80W140
75W90NS ja 75W140NS- soovitatakse API GL5 standardile vastavatele manuaalkäigukastidele.
80W140- on mõeldud kasutamiseks suurel koormusel töötavate eraldimääritavate peaülekannete puhul. Soovitatakse ka veoautodele.

Hind: 25,00 € 0,95L

SHOCKPROOF KÄIGUKASTIÕLID

 Ainulaadne määrdeaine, mis sisaldab tahkete mikroskoopiliste osakestega emulsiooni koormuse vähendamiseks hammasratta hammastele, kaitstes neid ainulaadse tahke määrdekihiga murdumise vastu ning võimaldab kasutada madalamat viskoossust. Madal viskoossus tagab määrdeaine parema püsivuse ning tagab õlikihi paksuse, mis on suurem kui SAE 250 ning sama madala vedeliku hõõrdumisega kui Red Line´i 80W140 käigukastiõli. Soovitatakse kasutada raskelt koormatud võidudõidu diferentsiaalides ja käigukastides, samuti ka off-roadi autodel ja nn. probleemsetes käigukastides.

 


LIGHTWEIGHT SHOCKPROOF

 Ainulaadne käigukastiõli, mis on mõeldud suure koormusega töötavate võidusõidukäigukastide ja jõuülekannete määrimiseks. Sellel on suurepärane voolavus madalal temperatuuril, võimaldades kergemat käiguvahetust külmaga. Võib kasutada saavutamaks maksimaalset jõuülekannet võidusõidudiferentsiaalides, mis ei puutu kokku kõrgete temperatuuridega. Sarnaneb 75W140 käigukastiõliga, kuid on SAE 30 mootoriõlile sarnase madalama sisehõõrdumisega. Kasutatakse ka kahe- ja neljataktiliste krossimootorrataste käigukastides.

Hind: 30,00 €  0,95L

HEAVY SHOCKPROOF

 Määrdeaine, mis sisaldab tahkete mikroskoopiliste osakestega emulsiooni koormuse vähendamiseks hammasratta hammastele, kaitstes neid ainulaadse tahke määrdekihiga murdumise vastu ning võimaldab kasutada madalamat viskoossust. Soovitatakse kasutada raskelt koormatud võidusõidu diferentsiaalides ja käigukastides, samuti ka off-roadi autodel ja nn. probleemsetes käigukastides. Madal viskoossus tagab määrdeaine parema püsivuse ning õlikihi paksuse, mis on sarnane 75W250 õlile, kuid millle vedeliku hõõrdumine on kui SAE 75W90 õlil.

Hind: 30,00 €  0,95L

SI-1 TOITESÜSTEEMI PUHASTAV KÜTUSELISAND 


 Red Line kütuselisand SI-1 on ainulaadne, kuna puhastab ja samal ajal ka määrib peaaegu 100-protsendilise efektiivsusega sissepritse süsteemi komponente ning eemaldab nõge klappidelt ja põlemiskambritelt, tekitades neile püsivalt kaitsva kihi tänu oma eriti suurele kuumakindlusele.  Tulemuseks on väiksem kulumine ja parem kütuse põlemine, vähendades kütusekulu kuni 12% sõltuvalt mootori eelnevast kulumisastmest ja mootori seisukorrast. Kaitseb toitesüsteemi ka oksüdeerumise eest. Sobib kasutamiseks kõigis nelja- ja kahetaktilistes bensiinimootorites. Ühest pudelist piisab kuni 400 l töötlemiseks. Sobib pidevaks kasutamiseks.

Hind: 19,00 €  443ml

PLIIASENDAJA 


 Takistab klapipesade kulumist mootoritel, millele on ette nähtud pliisisaldusega bensiin. Pikendab nende mootorite kasulikku eluiga, puhastab karburaatoreid või sisspritsesüsteeme ning ei kahjusta katalüsaatorit. Kasutamiseks ainult võidusõidumootorites. 1 pudel 450 l bensiini kohta.

Hind: 19,00 €  355ml

 

 

RL-2 DIISELKÜTUSE LISAND 

 Red Line diiselkütuse lisandid puhastavad nii toitesüsteemi kui ka klappe ja põlemiskambreid ning moodustavad neile kaitsva kihi. See tagab kuni 5% efektiivsema põlemise, sujuvama mootori töö, väiksema kulumise ja madalama kütusekulu. Sobib kasutamiseks eelkõige veoautodel, bussidel, traktoritel, paadimootoritel ja ehitusmasinatel.
RL-2 ühest pudelist piisab kuni 1100 l diiselkütusele korrapärasel kasutamisel. Kiireks puhastamiseks on soovitatav lisada 1 pudel 380 l kütusele.

Hind: 19,00 €  443ml

85 PLUS DIISELKÜTUSE LISAND

 Mõeldud kasutamiseks kõikides diiselmootorites.Sisaldab eriti efektiivseid määrde- ja puhastusaineid ning aineid, mis parandavad tihendite töövõimet ning takistavad oksüdeerumist. Sisaldab tsetaanarvu suurendavat komponenti, mis parandab märkimisväärselt mootori käivitumist, vähendab suitsemist, aitab vähendada süsteemi kulumist ja lekkeid ja annab kuni 5% lisavõimsust ja efektiivsust. 85 Plus ühest pudelist piisab kuni 380 liitrile diiselkütusele korrapärasel kasutamisel. Kütusesüsteemi kiireks puhastamiseks on soovitatav lisada 1 pudel 50-70 l kütusele.

Hind: 16,00 €  355ml

ANTI-FREEZE / WATER ELIMINATOR 

 Red Line vee-eemaldusvahend on praegu turul olevatest samalaadsetest toodetest kõige efektiivsem vahend vee ja jää eemaldamiseks kütusesüsteemist. Samuti madaldab ta küttesüsteemis oleva vee jäätumispunkti. Sobib kasutamiseks nii kahe- kui ka neljataktilistes bensiini ja diiselmootorites.1dl Red Line Water Removerit eemaldab süsteemist 1dl vett. Sobib kasutamiseks bensiini- ja diiselmootorites. Ei sisalda alkoholi. Üks pudel eemaldab 355ml vett kütusest. Ennetaval eesmärgil kasutades piisab ühest pudelist 200 kuni 950 l kütusele.

Hind: 17,00 €  355ml

 

ROOLIVÕIMENDI ÕLI

 Sünteetiline Red Line roolivõimendi õli annab suurepärase kaitse roolivõimendi kulumise ja rikete vastu.  Reeglipärase kasutamise korral kaitseb efektiivselt tihendeid ja takistab lekete tekkimise eest.  Ülihead määrimisomadused ja kõrge stabiilsus tagavad roolivõimendi sujuva töö. Sobib enamikele roolivõimenditele välja arvatud kõik Honda ja elektro-mehaanilised süsteemid.
On väga stabiilne temperatuuri muutuste suhtes ning tagab probleemideta roolisüsteemi töö ka külma ilmaga. Talub väga suuri temperatuuri kõikumisi. Takistab lekete tekkimist.
Sobib ka segatult teiste õlidega.

Hind: 23,00 €  0,95L

 

WATERWETTER

 Üks suuremaid probleeme auto juures on jahutussüsteemi töövõime halvenemine rasketes tingimustes. Water Wetter  muudab vee “märjemaks” st. vähendab vee pindpinevust, mistõttu jahutusvedeliku soojenemisel tekkivad õhumullid on väiksemad mis omakorda suurendab jahutusvedliku kokkupuutepinda  ning seega tagab parema soojusvahetuse. Water Wetter parandab jahutusvedeliku võimet  mootorist soojust ära juhtida, mistõttu jahutusvedelik saavutab kiiremini töötemperatuuri. See tagab autosalongi kiirema soojenemise ja  samal ajal vähendab märkimisväärselt jahutusvedeliku ülekuumenemise ja keemise riski. Vähendab plokikaane temperatuuri, parandab turbo ülelaadimist, vähendab roostet ja korrosiooni jahutussüsteemis ning määrib veepumpa. Võidusõidumootorite töötemperatuuri on võimalik vähendada Water Wetteri abil kuni 10C,  kusjuures parim tulemus saavutatakse segatuna puhta veega. Disainitud nii malm-, alumiinium-, vask- kui ka pronkssüsteemidele. Võimalik kasutada koos iga tüüpi antifriisidega. Ühest pudelist piisab 15 l jahutusvedelikule. Hea  korrosioonikaitse tagamiseks on vajalik toote pidev kasutamine jahutussüsteemis. Peaaegu kõik F1 meeskonnad kasutavad WaterWetter`it oma võidusõiduautode jahutussüsteemis 

Hind: 19,00 € 355ml 

SÜNTEETILINE CV-2 MÄÄRE 

 Red Line CV-2 määre on loodud vastu pidama  äärmuslikele temperatuuridele ja rõhkudele, mis tekivad rattalaagrites ja veovõlli liigendites.  CV-2 suur temperatuuristabiilsus, koormusetaluvus ja veekindlus  garanteerivad parema tulemuse kui parimate mineral- ja sünteetiliste määrete puhul. Red Line CV-2 määrdel on laialdane kasutusala temperatuuridel -55°C kuni 275°C ning tagab hea kaitse oksüdeerumise ja korrosiooni vastu, madala aurustumise ning säilitab oma konsistentsi, samuti ei kahjusta kummitihendeid. CV-2-l on väga kõrge sulamispunkt, suurepärane vastupanuvõime veele ja kulumiskindlus, suurendades detailide eluiga 200% kuni 800%. Red Line CV-2 tumeneb pärast kasutamist kõrgel temperatuuril, kuid see ei halvenda tema omadusi. Olgugi et Red Line CV-2 võib kasutada pindadel, millel on vähesel määral nafta-baasil määrdeaineid, on siiski soovitav pinnad eelnevalt täielikult puhastada. Red Line CV-2 on kõige enam kasutatav määrdeaine võidusõiduautodel, näiteks kasutavad seda kõik F1 meeskonnad.

Hind: 30,00 €  397gr

KOOSTEMÄÄRE 

 Kasutatakse määrdena mootori remontimisel, kattes sellega pinnad enne mootori kokkupanemist, et vältida metallist detailide kokkupuutepindade kulumist mootori käivitamisel. Annab kolm korda suurema kilepaksuse kui tavapäresed molübdeen-disulfiidmäärded ja ei ummista õlifiltreid. Toode nakkub igasuguste pindadega ning on suurepärane rooste tekke takistaja, võimaldades detaile aastaid ladustada. Koostemääre seguneb Red Line´i mootoriõliga ning seda võib kasutada kõikidel mootoridetailidel. Laagrite ja kolvide pindadele kanda õhuke kiht määret et mitte takistada mootori pöörlemist. Ei tohi kasutada väljalaskekollektori poltidel ja teistel poltidel mis puutuvad kokku kõrge temperatuuriga.

Hind: 18,00 €  113gr

 
© 2018 RacingExpert
* RS Varustuse OÜ, Silikaltsiidi 3F, 11216, Tallinn * E-mail: info@racingexpert.ee * Tel: +372 6 814 094 / GSM +372 52 06330